UA-136574506-1
top of page

Zaprojektujcie Wasz wymarzony ślub

Zaktualizowano: 17 maj 2018


Kochani!

Dziś o tym jak dobrze przygotować się do jednego z ważniejszych dni naszego życia.

Kiedy myślimy o ślubie często od nadmiaru rzeczy do przygotowania, może rozboleć nas głowa, dlatego dobrze jest sobie wszystko podzielić na etapy.


Praktyczny kalendarz ślubny przyda się każdej parze. Rozpoczęcie planowania i szukania inspiracji oraz miejsc gdzie moglibyśmy urządzić wesele zajmie trochę czasu, dlatego warto w miarę szybko po podjęciu decyzji o wspólnej wzięciu ślubu rozpocząć poszukiwania kościoła, sali weselnej,florystki, fotografa.


Tutaj jest moment na zastanowienie się nad Waszymi możliwościami finansowymi, oczekiwaniami jaki charakter ma mieć cała uroczystość oraz nad liczbą gości, którą chcecie zaprosić. Od jakiegoś czasu czas oczekiwania na salę to 2-3 lata, jeżeli chcemy brać ślub w najgorętszych miesiącach ślubnych, dlatego to też trzeba wziąć pod uwagę planowując termin ślubu.


Czas ślubów trwa od kwietnia do września, to tylko pół roku więc tych weekendów nie jest dużo, dlatego zanim wybierzecie datę , popytajcie w Waszych wymarzonych salach jakie są terminy oczekiwania.Najlepszym sposobem na poznanie się jeszcze od innej strony jest przygotowywanie oprawy ślubnej i dekoracji wspólnie.


Miałam okazję poznać parę, która większość elementów zamówiła, przerobiła i wykonała sama a ja im w tym towarzyszyłam dodając swoje dodatki, dokładnie wiedzieli czego chcą.

Tak powstała ta oto cudowna drabina oraz girlanda z goździków .

Oboje byli tak samo mocno zaangażowani w to wydarzenie, a myślę , że o to w ślubie chodzi, to kolejna wspólna przygoda, którą przeżywacie jako para razem...

Oczywiście nie każdy czuje się na siłach, bo praca, zajęcia dodatkowe - nie ma czasu na wymyślanie i robienie dekoracji. wtedy przydaje się pomoc florystki oraz wedding plannerki ....

Z radością na ustach siadamy we trójkę i spisujemy wizję tego co chcecie żeby pojawiło się na ślubie, co jest opłacalne a co nie, które kwiaty wytrzymają na słońcu (jeżeli ślub będzie na zewnątrz) a także ogrom innych drobnych aczkolwiek bardzo istotnych detali.

Spisujemy to wszystko w naszym wedding plannerze, żebym potem mogła wysłać Wam przygotowaną ofertę do akceptacji z wyceną oraz do ewentualnych poprawek.ściana z inspiracjami  obrazuje całość wydarzenia
ściana z inspiracjami obrazuje całość wydarzenia


Pomysłów jest dużo śluby: pałacowe, leśne, prowansalskie, tematyczne,vintage, romantyczne, a czasem zwyczajnie piękny w swojej prostocie...


wycinki z gazet ślubnych


Dajcie się ponieść marzeniom, przecież ślub bierze się tylko raz :)

ale i tak najważniejsze jest to co jest między Wami reszta to bardzo miłe dodatki ...


Ściskam,

Wasza Weronika.

63 wyświetlenia1 komentarz

1 Comment


Ten dzień musi być perfekcyjny. I warto zdbać o każdy szczegół. Pomocne będą takie dekoracje https://www.dodatkiweselne.pl/ , ale szczegółowe ich wykorzystanie trzeba dokładnie przemyśleć.

Like
bottom of page