UA-136574506-1
top of page

Kwiatowe inspiracje ślubnePlanujecie swój najważniejszy dzień w życiu, marzyliście o tym dniu od dawna. Jak wybrać dekoracje ślubne, które dodadzą uroku temu wyjątkowemu wydarzeniu, który chcemy zawsze wspominać jako najpiękniejszy ?

Zebrałam tutaj poprozycję znalezione na Pinterescie, popatrzcie jakie piękne rzeczy można stworzyć na ślubie<3Przede wszystkim ważną kwestią jest jaki efekt chcemy uzyskać. Czy jesteśmy osobami skromnymi i na takiej dekoracji nam zależy czy chcemy zrobić ślub tematyczny albo trochę bardziej ekstrawagancki z ogromną ilością kwiatów.
Piękną dekoracją jest ozdobienie sufitu. Możemy wybierać wśród takich pomysłów jak girlandy z płatków, główek kwiatów czy papierowych girland. Dekoracje świetlne także są takim sufitowym must have! Lampki świetlne, które z każdej najciemniejszej sali potrafią dodać lekkość , ciepły klimat i jasność.


Ogromne pole do popisów mają zazwyczaj panie młode, które mają swoją wizję tego wydarzenia. Kwiaty to taki wdzięczny dodatek, który rozświetli każdą ceremonię ślubną oraz wesele. Także zachęcam Was , żeby stworzyć swój album inspiracji daje to ogrom radości i takie poczucie , że to wydarzenie będzie Wasze i niezapomniane <36 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page